Enige tijd geleden werd duidelijk dat Christiaan Bauer opnieuw het geluk in de liefde heeft gevonden, en wel met Rosalie van der Horst. Zij is al jaren geen onbekende voor de familie en recent sloeg de vonk tussen hen over. Maar Rosalie is natuurlijk veel meer dan alleen de vriendin van Christiaan. Zo staat ze sinds 2020 aan het roer van haar eigen sieraden- en kledinglabel Floritzi, waar je terechtkunt voor unieke en gepersonaliseerde items. Wij hebben even een kijkje genomen op de site. Leuke kleding, leuk merk!
Wie is deze dame?
Wist jij al dat praten over geld je geld kan opleveren? Mensen zoeken onder andere in Google, Yahoo en Bing op hoe rijk hun favoriete celebrity is of ondernemer bijvoorbeeld. Wij spelen daar goed op in. Je schrijft over andere bekende mensen en verdient zo je geld. Je licht niemand op, maar geeft gewoon gratis informatie weg. Of hoe rijk bijvoorbeeld een staatssecretaris is of hij rijk Koningin Maxima is. We richten ons eigenlijk op carrière maken, loopbaanbegeleiding, ondernemen, studiekeuzes en werk, maar geld hoort er ook bij. De carrière van bekende Nederlanders en andere bekende mensen waaronder bij deze een bekende Nederlander en ondernemer (en miljonairs dochter).
Rosalie en Christiaan kennen elkaar al van jongs af aan. Ze groeiden op in hetzelfde dorp, zaten op dezelfde basisschool en bewogen zich in dezelfde sociale kringen. Hoewel ze ieder hun eigen pad volgden, kruisten hun wegen opnieuw na Christiaans relatiebreuk afgelopen november. Over Rosalie zegt Christiaan: ‘Ze is zorgzaam, lief en enorm ondernemend. Dat waardeer ik enorm aan haar.’
Rosalie is de dochter van vastgoedmagnaat Gerard van der Horst, die in de Quote500 staat. Hij vergaarde zijn vermogen met een omvangrijke vastgoedportefeuille in Duitsland, bestaande uit tienduizenden woningen, en eindigde afgelopen jaar op plek 252 van de lijst.
Na het afronden van de havo aan het Markland College in Zevenbergen begon Rosalie in 2018 aan de hbo-opleiding Ondernemerschap en Retail Management aan Avans Hogeschool in Breda. Tijdens haar studie ontdekte ze steeds duidelijker hoe ze haar creativiteit wilde combineren met ondernemen. In de coronaperiode, toen ze veel thuis zat, begon ze met het maken van armbandjes. De enthousiaste reacties op Instagram motiveerden haar om in de zomer van 2020 een eigen webshop te lanceren.
Rosalie rondde haar studie af met een indrukwekkend cijfer en bleef haar online onderneming verder uitbouwen. In 2022 sloeg ze de handen ineen met haar vriendin Anne Spaan en gaven ze het merk de naam Floritzi. Inmiddels is het uitgegroeid tot een volwaardig sieraden- en kledingmerk, bekend om de gepersonaliseerde en geborduurde details. Denk aan initialen, korte teksten of zelfs foto’s — elk item is daardoor echt one of a kind.
Maar dan, wat is haar vermogen anno 2026?
Over Rosalies eigen vermogen is weinig openbaar bekend. Wel is duidelijk dat haar vader beschikt over een geschat vermogen van zo’n €270 miljoen. Daarnaast heeft hij een grote passie voor exclusieve auto’s, waaronder de Pagani Utopia met een prijskaartje van €3,3 miljoen. Dat is nog eens luxe! Waarschijnlijk is dochter dus ook gewoon miljonair;)

